Καριέρα στην Anitec

Στείλτε μας το βιογραφικό σας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας

    Θέσεις εργασίας

    no available jobs

    Η εταιρεία Anitec Α.E. με έδρα στην Νέα Αρτάκη Ευβοίας και υποκατάστημα στα Ιωάννινα που δραστηριοποιείται στον κλάδο της πτηνοτροφίας, αναζητά συνεργάτη για να στελεχώσει τμήμα του τεχνικού συνεργείου.

    Επιθυμητά προσόντα

    • Επιθυμητό πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου
    • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε εγκαταστάσεις ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού ανεξαρτήτως θέσης
    • Πνεύμα εμπιστευτικότητας και συνεργασίας, ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός, οργάνωση, προσοχή στη λεπτομέρεια.
    • Στοιχειώδη γνώση αγγλικών
    • Στοιχειώδη γνώση Η/Υ
    • Κατοχή άδειας οδήγησης ΙΧ
    • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
    • Δυνατότητα ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδος

    Αρμοδιότητες

    • Μέλος τεχνικού συνεργείου
    • Αποκατάσταση βλαβών σε πελάτες
    • Τεχνική υποστήριξη
    • Εγκαταστάσεις εξοπλισμού σε πτηνοτροφικές μονάδες

    Προσφέρονται

    • Ικανοποιητικές αποδοχές
    • Μόνιμη απασχόληση
    • Δυνατότητα εξέλιξης
    • Δυνατότητα επιπλέον ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
    Η εταιρεία Anitec E.E. με έδρα στην Νέα Αρτάκη Ευβοίας που δραστηριοποιείται στον κλάδο της πτηνοτροφίας, αναζητά συνεργάτη για το τμήμα πωλήσεών της που θα καλύψει περιοχές της Δυτικής Ελλάδας με έδρα κατά προτίμηση τα Ιωάννινα ή την Άρτα.
    Ο συνεργάτης που θα επιλεγεί θα ενισχύσει το τμήμα συμβούλων πωλήσεων εξοπλισμών πτηνοτροφικών μονάδων, με στόχο την διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρείας.
    Η εταιρεία διαθέτει υποκατάστημα στην περιοχή των Ιωαννίνων, όπου θα είναι και η έδρα της θέσης.

    • Έφεση ενασχόλησης στις πωλήσεις
    • Πτυχίο Ανώτατης σχολής (μηχανολόγος, μηχανικός) θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν
    • Ευχέρεια και αμεσότητα στην επικοινωνία (εξωστρέφεια)
    • Δυναμισμός
    • Τεχνικές γνώσεις εγκαταστάσεων
    • Οργανωτικές ικανότητες και υπευθυνότητα
    • Φιλοδοξία επιστημονικής και επαγγελματικής ανέλιξης
    • Ικανότητα προγραμματισμού και επίτευξης στόχων
    • Δίπλωμα αυτοκινήτου (εμπειρία χρήσης τουλάχιστον 3 ετών)
    • Άριστη γνώση Αγγλικών
    • Ευχέρεια χρήσης Η/Υ, Μs Office (excel, power-point)
    • Ηλικία έως 40 ετών
    • Προηγούμενη εμπειρία στον κλάδο των πωλήσεων θα εκτιμηθεί

    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
    • Πλήρης ασφάλιση
    • Αυτοκίνητο
    • Laptop, Κινητό τηλέφωνο
    • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
    • Δυνατότητες εξέλιξης & διαρκής εκπαίδευση
    Μετάβαση στο περιεχόμενο